قیمت کفسابی لابی _ کفسابی بهزاد

قیمت کفسابی و سنگسابی به متراژ آن ساختمان بستگی دارد و به صورت متری محاسبه می شود. شخص کارفرما هزینه کفسابی را که فرد متخصص کفساب انجام داده است را طبق متر مربع می پردازد. عواملی که در تعیین قیمت کفسابی تاثیر گذار هستند عبارت اند از نوع سنگ، سختی سنگ، میزان درز و خرج سنگ، جنس سنگ و یا کف، میزان پستی و بلندی، متراژ کار و…

همانطور که در بالا ذکر کردیم از جمله عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت کفسابی ، متراژ محسوب می شود. هر چه متراژ بالاتر باشد طبیعتاً قیمت آن کمتر است.

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به چند عامل اصلی بستگی دارد که در اینجا به بررسی آن میپردازیم .

۱-نوع کفی که قبلا کفسابی شده باشد

این نوع کف ها پیش از این توسط کفسابان حرفه ای کفسابی شده است و پس از این نوبت به کسی می رسد که عملیات کفسابی را انجام داده است. پستی و بلندی هایی که در سنگ وجود داشته است نیز حل شده است. در کفسابی کف هایی که قبلا اغلب به منظور درخشش مجدد و هر چه بیشتر کف ساب خورده اند قیمت بسیار کمتری را به همراه خواهند داشت.

۲-کفسابی ساختمان های تازه تاسیس

در کفسابی ساختمان های تازه افتتاح شده باید تمام همواری ها و ناهمواری هایی که بر روی سنگ ریخته اند را تمیز کنیم که به آن کفسابی کامل می گویند.

قیمت کفسابی گرانیت

این نوع سنگ ها جزو سنگ های آذرین بوده است که با اثر حرارت زیادی که در اعماق زمین و با ادغام شدن کوارتز، میکا، فلدسپات و برخی کانی های دیگر در داخل زمین به وجود آمده است. با گذشت زمان، بر اثر تکام خوردن لایه های کره زمین و آتش فشان به خارج و پوسته زمین می تواند دست پیدا کند. در حال حاضر آن را با یک روش خاص استخراج می کنند و در تعداد زیادی از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی آن ها را مورد استفاده قرار  می دهند. سنگ گرانیت دارای انواع مختلفی می باشد، از رنگ صورتی گرفته تا قهوه ای پررنگ و یا سیاه در حال تغییر است. سنگ گرانیت دارای ۸۵/۲گرم چگالی است که یکی از سنگین ترین و چگالی ترین سنگ ها به حساب می آید.

همین خصوصیت سختی و مقاومت بالا باعث شده است تا این نوع سنگ در مقابل خوردگی و ضربه و ساییده شدن در صنعت ساختمان سازی استفاده زیادی شود.

این را باید بدانید که سنگ گرانیت از جمله سخت ترین کارهای دنیا به شمار می رود و ساب درجه یک گرانیت از متری ۱۳ تومان شروع می شود و به سمت بالا افزایش خواهد داشت. فرد متخصص با انواع لقمه سنگ ها باید ۲۵ مرحله ساب به سنگ گرانیت بزند و سنگ را درخشان و تمیز نماید.

قیمت کفسابی گرانیت

علل بیشتر بودن قیمت کفسابی گرانیت در مقایسه با سایر سنگ ها

-سنگ گرانیت به دلیل سخت بودنش، سنگسابی بسیار سخت و زمانبری را در پی خواهد داشت.

-سنگ های گرانیت برای براق شدن شان به ۲۵ مرحله ساب نیاز دارند.

-موادی که برای سنگسابی گرانیت استفاده می شود دارای قیمت بالایی هستند و از طریق لقمه سنگ های الماسه که قدرت برش این سنگ سخت را دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

خدماتی که توسط تیم کاری کفسابی و نماشویی نمونه صورت می گیرد به شرح زیر است:

  • کفسابی پارکینگ
  • کفسابی بتن
  • کفسابی انواع سنگ ها
  • کفسابی سوله
  • کفسابی شرکت ها
  • کفسابی هتل ها
  • پولیش و براقیت سنگ پله
  • شستن نمای ساختمان ها با طناب و بدون دربست
  • نانو کردن تمامی سطوح
  • پیچ و رولپلاک نما و دیوار با مواد نانو و ….

قیمت کفسابی سنگ کف

قیمت کفسابی در مجموع به چهار دسته تقسیم بندی می شود:

۱-کفسابی معمولی

۲-کفسابی ایتالیایی

۳-کفسابی درجه یک و حرفه ایی

۴-کفسابی نانوساب

کفسابی معمولی :

که ساختمان ها و پروژه های بزرگ از آن بسیار استفاده می کنند، زیرا قیمت آن نسبتا در مقایسه با دیگر کف سابی ها بسیار با صرفه می باشد. ولی در عین حال دارای کیفیت مناسبی نیز است. این نوع ساب اقتصادی تر بوده و به زمان کمتری نیاز دارد.

کفسابی ایتالیایی :

نوع دوم کفسابی که کفسابی ایتالیایی است، مواد ایتالیایی را به کار می برند و درخشش و براقیت خوبی به سنگ می بخشند.

کفسابی درجه یک و حرفه‌ای :

سومین نوع کفسابی، نوع درجه یک و یا حرفه ای است. در حقیقت کفسابی هر شرکت و یا گروهی است که در طی سابقه کار خود متوجه شده اند که با انجام این ساب با مرحله مشخص، کیفیت بهتر و درخشش را در اختیارتان قرار می دهد. به شکلی که در این نوع ساب کفساب با تجربه با وارد کردن چند ساب مخصوص با لقمه سنگ های مخصوص در طول کفسابی ایتالیا براق ترین کار را به شما ارائه می دهد، در اصل می توان ذکر کرد که کفسابی درجه یک از ادغام کفسابی ایتالیایی و چند مرحله ساب با لقمه سنگ های مخصوص به وجود آمده است.

۴-کفسابی نانوساب :

نوبت به نوع آخری کفساب یعنی کفسابی نانوساب می رسد.

این نوع کفسابی چند سالی است که وارد صنعت کفساب شده است. به گونه ای که پس از انجام کفسابی در جه یک، فرد متخصص مواد نانو را بر روی کفی که ساب زده شده است می زند تا موجب ماندگاری هر چه بیشتر و ضد آب و جرم سازی کف گردد.

کفسابی نانوساب

قیمت ساب زنی سنگ

قیمت ساب زدن سنگ بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله دیگر عوامل موثر در قیمت سابزنی سنگ دوری و نزدیکی به مرکزهای شهر، متراژ کار و… است.

در خصوص متراژ کار باید این را بدانید هرچه متراژ کار کفسابی بیشتر باشد، قیمت کفسابی نیز کاهش خواهد داشت. متراژهای زیر ۵۰ متر به شکل کنترات حساب می شود.

قیمت کفسابی بتن

یکی دیگر از سطوحی که به کفسابی نیاز دارد بتن است.

پیش از نصب اپوکسی و برای یکدست شدن بتن در کارخانه ها، سوله ها، سالن و… کفسابی بتن مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کفسابی بتن بر اساس عواملی نظیر میزان پستی و بلندی بتن، میزان جرم روی بتن، متراژ کار و… مشخص می شود.

قیمت کفسابی بتن

قیمت سنگسابی

سنگ سابی یکی از زیرمجموعه های کفسابی به شمار می رود، که در آن بر روی سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از عوامل مهم این است که کارفرما و مهندسین باید بدانند که برای عملیات سنگسابی باید بهترین فرد را برگزینند و با قیمت مناسب کار با کیفیتی را ارائه دهند.

0/5 ( 0 نظر )