پاک کردن لکه های روی سرامیک

از جمله سخت ترین کارهایی که برای تمام خانم های خانه دار وجود دارد پاک کردن لکه های روی سرامیک هایی هستند که جرم گرفته اند. تمیز کردن این نوع سطوح بسیار سخت و دشوار است و باید حواس تان باشد که در این پروسه با استفاده از ماده شوینده به آن ها آسیب وارد نکنید، همچنین امکان استفاده از خدمات کفسابی برای این سطح وجود ندارد و موجب از بین رفتن لعاب آن خواهد شد .

شوینده هایی که ساینده هستند ، باعث می شوند که  به درزها و سطوح سرامیک و کاشی آسیب وارد شود. هر نوع از کاشی ها و سرامیک ها تمیزکاری مخصوص به خود را دارد که در ادامه یکی از راه های تمیز کاری سرامیک را در اختیارتان قرار می دهیم. شما می توانید با کمک این روش باعث درخشندگی و براق شدن سطوح سرامیکی خود شوید.

پاک کردن لکه های روی سرامیک

روش پاک کردن لکه های روی سرامیک

در خصوص کاشی های سرامیکی نکات بسیار مهمی وجود دارد مراقبت مداوم از آن ها به حساب می آید. این سطوح به گونه ای است که گرد و غبار بسیار زیادی را به خود جذب می کند، به همین دلیل باید در طول هفته حداقل دو مرتبه با استفاده از سری مخصوص جارو برقی که دارای موهای نرم است و از خراشیدگی جلوگیری می کند بر روی آن ها را جارو بکشید. با این کار آشغال های ریز در درزهای سرامیک جمع نمی شوند و همیشه تمیز باقی می مانند.

بهترین موادی که می توان برای پاک کردن لکه های روی سرامیک از آن استفاده کرد آب می باشد، آب می تواند سرسخت ترین لکه ها را از بین ببرد.

در صورتی که تولید کننده توصیه کرد می توانید از شوینده هایی که ملایم تر هستند برای پاک کردن لکه های سطح سنگ به کار ببرید و یا این که می توانید از ترکیب نصف به نصف سرکه و آب برای براق کردن سطح سرامیک استفاده کنید.

پیش از آن که پاک کردن لکه های روی سرامیک را شروع کنید از تمیز بودن تی زمین شو اطمینان حاصل کنید، زیرا در صورتی که تی مورد نظر کثیف باشد باعث می شود که سرامیک ها هم آلوده شوند. اگر لکه ای پاک نشد می توانید با استفاده از کاردک های نرم این لکه ها را از بین ببرید.

هشدار: پاک کننده ها و مواد شیمیایی که قوی و ساینده هستند را به کار نبرید زیرا این مواد باعث می شود که به مرور زمان به دوغاب آسیب وارد شده و رنگ آن را محو نماید.

در صورتی که با موارد ذکر شده موفق به پاک کردن لکه های روی سرامیک نشید ، می توانید از خدمات کفسابی و کفشویی ما استفاده کنید .

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *