خدمات کفسابی در کرج

استان البرز یکی از مهم ترین شهرهای ارتباطی و پر تردد در ایران می باشد که ساختمان های بسیار مرتفعی مانند ساختمان های شهر تهران دارد.

در شهر کرج روزانه شاهد رشد و پیشرفت صنعت ساختمان سازی می باشیم که در نتیجه با افزایش ساختمان های نوساز رو به رو خواهیم شد.

ساختمان های نوساز نیز به اندازه ساختمان های قدیمی به عملیات کفسابی نیاز دارند که در ادامه به اهمیت کفسابی برای هر دو ساختمان قدیمی و نوساز می پردازیم.

کفسابی در کرج

کفسابی در کرج ( ساختمان های قدیمی ) :

تمیز و سالم بودن کف ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد ، زیرا سنگ کف یکی از مهم ترین عناصر ساختمانی می باشد که زیبایی و درخشان بودن آن مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد.

با گذشت زمان سنگ کف ساختمان به مرور دچار صدمه می شود و حالت زیبایی خود را از دست می دهد و علاوه بر آن در رفت و آمد افراد و جابجایی اشیا مشکلاتی را نیز به وجود می آورد.

پس از آسیب دیدن سنگ کف، شکاف هایی بین آنها به وجود می آید که میتواند باعث جمع شدن انواع آلودگی در آن محل شود.

عملیات کفسابی یکی از بهترین روش ها برای رفع این مشکل می باشد که در آن با استفاده از بتونه های مخصوص این درزها را کاملا می پوشانند و از نفوذ آب و آلودگی به داخل این شکاف ها جلوگیری می کنند.

با استفاده از خدمات کفسابی در کرج برای ساختمان های قدیمی دیگر نیازی به تعویض سنگ کف ساختمان با هزینه بالا نخواهید بود.

زیرا عملیات کفسابی باعث از بین رفتن جرم ها و افزایش عمر سنگ و براق شدن آن می شود.

کفسابی در کرج ( ساختمان های نوساز ) :

در ساختمان های نوساز بهتر است از سنگ های ساب نخورده استفاده شود تا از هزینه های اضافی با توجه به افزایش روزانه قیمت سنگ جلوگیری کرد. قیمت سنگ های ساب خورده نسبت به سنگ های ساب نخورده بسیار بالا می باشد.

از طرفی در صورتی که از سنگ های ساب خورده در کف ساختمان استفاده شود، در حین عملیات بنایی و نقاشی ساختمان امکان ریخته شدن مصالح و رنگ بر روی این سنگ ها وجود دارد که باعث کثیف شدن دوباره سنگ کف می شود و نیاز به کفسابی برای تمیز کردن آن هست.

در نتیجه بهتر است در ساختمان های نوساز از سنگ های ساب نخورده استفاده شود تا پس از پایان کار برای براق و درخشان کردن سنگ ها از خدمات کفسابی استفاده شود.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *