کفسابی ارزان

منظور از اصطلاح کفسابی ارزان در حقیقت همان کفشویی می باشد

با این تفاوت که به جای لقمه سنگ های زبر یک فرچه نرم به دستگاه کفسابی نصب می شود و با استفاده از آن جرم و کثیفی کف را از بین می برند.

کفسابی ارزان

کفسابی ارزان و تفاوت آن با کفسابی تضمینی

همانطور که گفته شد در بعضی مواقع از اصطلاح کفسابی ارزان برای کفشویی استفاده می کنند که این خدمات هزینه بسیار کمتری در مقایسه با کفسابی تخصصی دارد که در این عملیات از لقمه سنگ های مخصوص و متناسب با کار استفاده می شود.

در صورتی کفسابی تضمینی شامل سابزنی سنگ، لایه برداری و صیقل دادن سنگ توسط افراد متخصص انجام می شود و در نهایت سنگ به بالاترین کیفیت خود می رسد.

تمامی درزها و شکاف های موجود در کف با عملیات کفسابی با استفاده از بتونه مخصوص پر می شوند و دیگر جرم ها قادر به نفوذ در داخل سنگ کف نمی باشند.

در کفسابی تضمینی به اصلاح سنگ هایی که بر اثر نشست ساختمان و یا عوامل دیگر دچار جا به جایی شده اند و یا از ترازبندی خارج شده اند نیز می پردازند تا سطح کف کاملا یک دست و هم تراز شوند. در صورتی که در عملیات کفشویی تنها سطح سنگ را از جرم ها و کثیفی پاک می کنند.

توصیه می شود تنها زمانی که نیاز به تمیز کردن سطح سنگ برای مدت کوتاه را در نظر دارید و نیازی به لایه برداری سنگ ندارید از کفشویی استفاده کنید. اما اگر قصد دارید کیفیت و تمیزی سنگ برای مدت طولانی ثابت بماند و عمر مفید آن افزایش پیدا کند از عملیات کفسابی برای این مورد استفاده کنید.

نکته مهم در کفسابی ارزان

امروزه بسیاری از افراد سودجو از اصطلاح کفسابی ارزان سواستفاده می کنند. به این صورت که با ارائه خدمات کفشویی پول بیشتری را با عنوان انجام عملیات کفسابی از شما دریافت می کنند در حالی که هزینه و کیفیت کفشویی نسبت به کفسابی بسیار کمتر است.

نکته مهم در کفسابی ارزان

5/5 ( 3 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *