قیمت نماشویی حرفه ای _ کفسابی بهزاد

نمای ساختمان یکی از قسمت هایی است که بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد. نمای ساختمان های تجاری و اداری نسبتا بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد. از سوی دیگر جاهایی که تجاری بوده و بیزینس آن ها بستگی به دیدگاه مشتریان دارد، نمای ساختمان شان از لحاظ پاکی و شیک بودن از اهمیت بالایی برخوردار است.

شست و شوی نما و یا به عبارت دیگر نماشویی یکی از سخت ترین کارها محسوب می شود، زیرا در ساختمان هایی که ارتفاع آن ها زیاد است دسترسی به نمای ساختمان برای شست و شو و پاکسازی بدون داربست و یا حتی با داربست کار سختی است. ولی در حال حاضر گروه هایی برای انجام عملیات نماشویی آموزش های لازم را دیده اند و می توانند در مدت زمان کمتری و با به کار بردن ترفندهای جدید روز و با قیمت بسیار مناسبی برای شست و شوی نما، ظاهر نمای ساختمان ها را تمیز می کنند.

این افراد متخصص در ساختمان های بلند با استفاده از جدیدترین ترفندها که هم اکنون در شیوه های امروزه نماشویی وجود دارد عملیات شست و شوی نما را با قیمت نماشویی بسیار مناسبی انجام می دهند. قیمت نماشویی در زمانی که در نمای ساختمان تنها شیشه به کار برده شده است با زمانی که جنس برج و یا ساختمان از آجر و شیشه به طور همزمان استفاده شده است بسیار تفاوت دارد. همانگونه که در ساختمان های بلند مانند برج ها به تخصص خاص خودش در شست و شوی نما نیاز دارد، ساختمان های کوتاه و برخی اوقات ساختمان های ویلایی با روش های ویژه ی خود نماشویی می شوند.

قیمت نماشویی و عوامل موثر بر آن

تاثیر متراژ بر قیمت نماشویی :

این را بدانید هر چه متراژ ساختمان بیشتر باشد قیمت نماشویی آن نیز افزایش خواهد داشت و هر چه متراژ ساختمان کمتر باشد قیمت نماشویی کمتر خواهد بود.

تاثیر میزان آلودگی بر قیمت نماشویی :

البته قیمت نماشویی بستگی به میزان آلودگی نمای نیز دارد. در صورتی که نما آلوده تر باشد به مواد تمیزکننده بیشتر نیاز دارد و تیم کار در ارتفاع باید وقت و انرژی بیشتری را برای پاکسازی بگذارند.

براساس تجربیاتی که به دست آمده است کسانی که کارشان شست و شوی نما در ساختمان های بلند است پیش از آن که ساختمان شما را ببینند قیمت نهایی را نمی دهند و چنانچه بخواهند قیمت بدهند می گویند باید ساختمان را ببینند و میزان آلودگی، متراژ و … را بسنجند.

تاثیر جنس نما بر قیمت نماشویی :

همچنین این را بدانید که با توجه به جنس نما هزینه نماشویی نیز متفاوت است.

ارزانترین و بالاترین کیفیت را از گروه کفسابی ۲۰ بخواهید

0/5 ( 0 نظر )