شرکت خدمات سابزنی سنگ

عملیات سابزنی سنگ در واقع جزئی از خدمات کفسابی می باشد که مهم ترین مسئله در اجرای این عملیات جنس کف ساختمان می باشد .

به طور واضح تر می توان گفت که عملیات کفسابی بر روی انواع کف ها اعم از بتن، موزاییک، چوب، گرانیت و غیره قابل اجرا می باشد.

در حالی سابزنی سنگ تنها برای سنگ های مختلفی مانند گرانیت، مرمریت، دهبید، تراورتن قابل انجام می باشد.

در ساب زنی با استفاده از دستگاه های کفسابی و لقمه سنگ ها، حدود ۴ میلی متر از سطح سنگ را می سابند تا تمامی ناهمواری ها و ایرادات سنگ برطرف شود و مقدار زیادی از آلودگی های موجود بر سطح سنگ نیز از بین می رود.

عملیات سابزنی سنگ باید توسط تیم متخصص و ماهر صورت گیرد زیرا به دلیل حساسیت بالایی که دارد ممکن است با کمترین بی دقتی آسیب جدی به سنگ وارد شود و باعث تخریب آن بشود.

سابزنی سنگ

مزایای سابزنی سنگ

  • ساب زنی سنگ باعث براق و درخشان شدن سنگ می شود.
  • پس از ساب زنی سنگ، با استفاده از بتونه مخصوص شکاف هایی که آشکار می شوند را به وسیله آن می پوشانند تا از نفوذ آب و آلودگی به داخل آن جلوگیری شود.
  • در بعضی از مواقع عوامل مختلفی مانند نشست خفیف ساختمان باعث به وجود آمدن ناهمواری و پستی بلندی در سطح سنگ های کف ساختمان می شود و تنها راه حل برای رفع این مشکل استفاده از عملیات سابزنی سنگ می باشد که می تواند به راحتی کف ساختمان را صاف و یکدست کند.
  • در بیشتر مکان ها مانند مراکز درمانی، کارخانجات تولید مواد غذایی و رستوران ها که بهداشت محیط آن از اهمیت زیادی برخوردار است، سابزنی سنگ نقش مهمی در افزایش بهداشت این مکان ها می شود.
  • سابزنی سنگ عمر مفید و کیفیت سنگ را افزایش می دهد و احتیاجی به تعویض سنگ ها پس از گذشت مدتی نخواهد بود.

دستگاه سابزنی سنگ

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *