دستگاه اسکرابر P34

در امر کفسابی ، دستگاه هایی با قدرت مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و برای هر فضایی دستگاه خاصی طراحی می شود. دستگاه اسکرابر P34 یکی از این دستگاه ها می باشد

که کمپانی Wizzard آلمانی کار طراحی و تولید آن را بر عهده داشته است.

دستگاه اسکرابر P34 دارای ویژگی های بسیاری است که یکی از مهم ترین آن ها قابلیت انعطاف پذیری این دستگاه است که موجب می شود افراد بسیاری نسبت به استفاده از آن تمایل داشته باشند.

دستگاه اسکرابر P34

وبژگی های دستگاه اسکرابر P34

دستگاه اسکرابر P34 دارای قابلیت های ویژه ای است

یکی از مهم ترین آن ها قابلیت خمیدگی تا ۹۰ درجه است.

قابلیت انعطاف پذیری بر روی عملکرد دستگاه کفسابی اسکرابر P34 هیچ خللی وارد نخواهد کرد و دستگاه می تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد.

از دیگر قابلیت هایی که ایت دستگاه کفسابی دارد حجم و اندازه کم آن در کنار کارکرد بدون صدا است که موجب می شود دستگاه کارایی بسیاری داشته باشد.

در خصوص این دستگاه کفسابی قابلیت های دیگری نیز عنوان شده است که استفاده راحت از آن در خصوص تمیز کردن و شستشوی پله های برقی است که موجب می شود ایت دسته از پله ها نیز به سادگی تمیز شوند.

علت استفاده راحت از این دستگاه ها ابعاد و اندازه مناسب آن است که می تواند در محل تعیین شده قرار گرفته و عملیات شستشوی محل را به سادگی انجام دهد.

کفساب ها با استفاده از این دستگاه قادر خواهند بود سطوح مختلفی را تمیز کنند بدون اینکه مشکلی در نحوه عملکرد دستگاه ایجاد شود.

کمپانی المانی Wizzard در طراحی این مدل از دستگاه های کفسابی به گونه ای عمل کرده است که بتوان از آن در محیط های مختلفی استفاده کرد و به راحتی سنگ های به کار رفته در کف ساختمان و پله ها را تمیز کرد.

ویژگی های دستگاه اسکرابر P34

5/5 ( 1 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *